3KROPEK AUDIO PUBLISHING
KSIĄZKI DOSŁUCHANIA MUZYKA PUBLIKACJE ZAPOWIEDZI O NAS KONTAKT
maciej wojtyszko - bromba i inni (po latach także)
okładka

"... Jak polecają realizatorzy, płyta "Bromba i inni" przeznaczona jest dla dzieci do lat 99. Rzeczywiście, zachwycają się nią nie tylko małolaty, ale i dorośli... Wnikliowość w postrzeganiu ludzkich charakterów, ciekawi bochaterowie o intrygujących imionach, nazwy miejscowości, jakich nie znajdziecie w żadnych kalendarzach i słownikach - to cudowny, pełen humoru i wnikliwości w ludzkie charaktery - świat bohaterów Wojtyszki, w który wprowadza słuchacza ciepły głos lektora Piotra Kozłowskiego..... Oczywiście można poprzestać na wersji książkowej. Płyta jednak bardzo ją wzbogaca, także o głos autora książki. Poszczególne opowiadania ilustruje muzyka kompozytora Piotra Klimka, który znany jest szczecińskim małolatom ze znakomitej muzyki do spektakli w Teatrze Lalek Pleciuga."Bromba i inni" to produkt na szóstkę...."
Ewa Koszur, Głos Szczeciński

"...Dla znających temat zabawny będzie drugi krążek, mówiący o przygodach naszych bohaterów w czasach współczesnych. Zdradzę tylko, że epoka konsumpcyjna najbardziej przypadła do gustu Fumom..."
Marcin Bubko, Gazeta Wyborcza

"...Chcę oswajać dzieci z zadziwiającym fenomenem istnienia. Wszystkie moje książki są o tym, że warto żyć i cieszyć się życiem..."
Maciej Wojtyszko ( w rozmowie z Cezarym Polakiem, Gazeta Wyborcza)

INFO
AUTORZY
FRAGMENT
POSŁUCHAJ
ZAMÓW